český výrobek
flash
Titulní stránka | Kontakty | O firmě | Technická knihovna | Montáže a stavební práce | Návody, rady, časté dotazy | Reference | Poptávkový formulář

O firmě

Společnost Aluproces vznikla na počátku roku 2008.

Zkušenosti čerpáme z dlouholetých zkušeností s tímto oborem od roku 1997.

Mladá společnost vám chce nabízet komplexní služby v oblasti otvorových výplní a plášťů z různorodých matriálů. Zpracováváme tradiční materiály jako dřevo, plast a nadstavbami systémů a kombinace dřevo-hliník, plast kapotovaný hliníkem a v neposlední řadě nadstandardním řešením s vysokou přidanou hodnotou je materiál hliník.

Hlavním partnerem ve vývoji a výrobě je fa. Sapa Building Systém

Je jedním z největších dodavatelů hliníkových stavebních systémů v Evropě a je součástí švédské skupiny Sapa.

Hlavní činností je vývoj a distribuce hliníkových profilových systémů obchodních značek Sapa/RC system. Sapa Building System se zaměřuje na výkonné systémy a projektová řešení.

V současné době staví naše společnost strategii na nové síti vlastních odběratelů a projekčních kanceláří . Každý z našich výrobků a návrhů má ve stavebnictví své místo a upřednostňujeme invidualní přístup ke každému zákazníkovi.

Spouštěcím bodem pro založení nové společnosti byly rozdílné názory a přístup k zákazníkům.

Z dlouholeté praxe v řadě výrobních a obchodních firem víme, že naše zásady :

  • Zákazník musí mít vždy na výběr minimálně ze dvou řešení.
  • Zákazník je náš pán, ale jen do určitých hranic.
  • Slovo NELZE neexistuje, známe slovo NECHCEME, ostatní je jen otázkou přístupu, píle, ochoty a finančních prostředků.

To platí jak o straně cenových rovin ale i po stránce architektonické . Každé řešení je hledáním projektů psaných zákazníkům na míru.

Klademe důraz nejen na kvalitní výrobek, ale i na služby s ním spojené, protože dílo je z našeho pohledu úspěšné jen jako celek .

Vybíráme za vás komponenty, doplňky a řemesla, která završí dílo jako celek a cílem je dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Všichni z oblasti stavebnictví víme jak nelehký úkol na nás v současné době čeká a to zejména s ohledem na nedostatek kvalitních a kvalifikovaných řemesel v současné době.

Přesto se před vás stavíme a doufáme, že ve spolupráci s vámi nám pomůžete obhájit společné priority a pomůžete vaší důvěrou k dynamickému růstu naší společnosti.

Tomáš Prosa
Majitel společnosti

Sapa Building System
je jedním z největších dodavatelů hliníkových stavebních systémů v Evropě a je součástí švédské skupiny Sapa.
Hlavní činností je vývoj a distribuce hliníkových profilových systémů obchodních značek Sapa/RC system. Sapa Building System se zaměřuje na výkonné systémy a projektová řešení nabízející reálnou ekonomickou hodnotu pro zpracovatele, architekty, investory a majitele nemovitostí.